Interface USB - DMX512

   

 

 

Pro ovládání jsou k dispozici programy jako například:

   Music Visualization - Plná verze !!!

Program umožňující řídit světelnou techniku přímo hudbou pomocí připojeného mikrofonu, linkového vstupu, nebo přímo multimediálním přehrávačem. Tento program Vám lze nastavit přímo pro Vámi vybranou světelnou techniku. Více informací o programu na http://www.soh.cz/produkty/music-visualization. Návod na nastavení.

Vytvoření hotového projektu pro libovolnou vybranou techniku je zpoplatněno částkou přibližně 250 až 500,- Kč vč. DPH. Pokud je řídící systém již součástí hotového setu, vytvoření projektu se neúčtuje. Tento projekt dostanete nahraný společně s programem přímo na USB Flash. Stačí pak pouze připojit světla a spustit program.

   FreeStyler 512

Jde o velmi dobrý program, který obsahuje hotové knihovny pro světla (např. pro Eurolite TS-150, PR Pilot150). Pro správnou funkci je potřeba nastavit v položce Setup/FreeStyler Setup kompatibilní interface "Enttec open DMX".

   MasterPeace

Simulace reálného osvětlovacího pultu Masterpiece. Navod k tomuto pultu je přiložen v souboru "Instructions.pdf". Tento program není potřeba instalovat.


   DMX Theatre

Velmi jednoduchý program pro ovládání. Jedná se v podstatě pouze o prolínačku mezi dvěma scénami. Pro aktivaci výstupu na linku DMX512 je potřeba v nabídce "Settings" nejprve kliknout na tlačítko Connect a poté na tlačítko Send.


   DMXDesk - DMX Live Desk V9

Pokročilý program s grafickým rozhranním klasických Windows.


   DMX Control 2.8

Netypicky řešený program pro ovládání světelné techniky. Obsahuje již plno hotových knihoven pro světla. Umožňuje také synchronizaci světelné techniky s hudbou.

 

Více na http://dmx512.svetla.org/software.htm

 

 

DMX Music Visualization